Torsdagsklubben

Torsdagsklubben är igång för säsongen. Varje torsdag finns det klubbvärdar på plats, nu innan midsommar mellan 18-20, som också förbereder grillen. Kom ner och träffa andra och njut av havet. Vi kommer även att ha en instruktör på plats för Drop In för vindsurfing, kajak och SUP.

SES PÅ HAVET

v. 26     Iveta Holaskova & Monica Lydin
               iveta.holaskova@gmail.com
               0728-57 11 15 
v. 27     Kent & Susanne Lantau
               kent.lantau@comhem.com     
               0734-39 06 45     
           Lovisa/Tim Ekberg 
               iveta.holaskova@gmail.com 
               0703-07 79 80 
v. 28     Måns & Eva Weimark
               mans.weimark@telia.com
               0706-84 57 72
           Magnus Nimbeck
               nimbeck@telia.com
               0702-68 79 32
v. 29   Björn & Cecilia Djurfeldt
             bjorn.djurfeldt@aktivlivfinans.se
             0735-44 04 80 
          Klas & Katrin Gränsbo
          klas.gransbo@med.lu.se
             0707-14 49 91 
v. 30   Patrick Åkesson
             patrik@akessonfil.se
             0705-41 20 40
          Wedjeroth-Hellerström
             mattis@hellerstrand.se
             0709-95 46 24
v. 31    Ekberg & Magnusson
             ckekberg@gmail.com
             0739-54 47 68
             fammag@telia.com
             040-45 54 54

KVSK

Styrelsen@kvsk.se

Fiskarevägen, Höllviken

Swish: 123 466 28 96

BankGiro: 533-0832

Vindsurfingskola

Kvskkonaone@gmail.com

Fiskarevägen, Höllviken

 

 

Se vårt kursutbud här

Öppettider

Se facebooksidan Wesurfkvsk  

Event

Du har väl inte missat att vi kan skräddarsy event efter dina önskemål? 

 

Läs mer här 

Våra sponsorer